FireFly Barbecue

Produkto tiekimas nutraukas!

Tai, kas prasidėjo asmeninėmis pastangomis pagerinti maisto ruošimą namuose ant grotelių, greitai virto klestinčiu išskirtinai išvystytų padažų ir prieskonių verslu, pelniusiu penkis „Great Taste“ apdovanojimus per vienerius metus.

Aistra autentiškam skoniui paskatino mus keliauti į JAV, kur atradome tikrai skirtingus pietų regionų stilius, žinomus dėl amerikietiškų kepsnių tradicijų.

Mūsų vertybės:

Skaidrumas
Kalbant apie mūsų prekės ženklą, požiūris visada buvo tas pats - demonstruodami visišką skaidrumą, mes kuriame pasitikėjimą ir užtikriname ilgus santykius su savo klientais.
Ryšys
Mes suprantame teigiamą gero maisto ir kompanijos galią. Tikimės, kad mūsų padažai, rubai ir marinatai priartins jus prie mylimų žmonių. Mums visa tai reiškia, kad ryšys yra BBQ šeimos dalis.
Prieinamumas
Mes palengviname jums kaip niekad paprasta į savo maistą įtraukti tradicinių pietų Amerikos grilintojų regioninius skonius. Mūsų gaminiai suteikia jums galimybę mėgautis nepakartojamais skoniais.
Vertė
Mes sutelkėme dėmesį į natūralių ingredientų, kurie neturi priedų ir yra kupini skonio, todėl mūsų klientai žino, kad jie gauna geriausią kainos ir kokybės santykį.
Patirtis
Kaip pramonės ekspertai, mes atlikome tyrimus, norėdami žinoti, kad mūsų gurmaniški, rankų darbo padažai ir rubai užfiksuoja tikrąją amerikietiškos grilinimo patirties esmę.
Kokybė
Būdami gurmanai, mes domėjomės tuo, kas yra mūsų maiste, o tapę šeima norėjome vengti tam tikrų produktų vartojimo. Ne todėl, kad jie yra žalingi ar blogi, mes tiesiog nenorėjome. Taigi nenaudojame E621 (MSG) ar E631 (dinatrio inozinatas) kitų skonio stipriklių, pagamintų iš mėsos, ir nenaudojame pieno priedų ar alkoholio.

„Firefly Barbecue“ mano, kad atėjo laikas įmušti kiaulieną ir spardyti vištieną. Štai kodėl mes atkurėme autentišką amerikietiško kepsnio skonį Europos vartotojui. Siekdami įsigyti aukščiausios kokybės natūralių žolelių ir prieskonių bei norėdami pasidalinti neįtikėtinais BBQ padažais ir kepsninių marinatais, esame įsipareigoję įgyvendinti savo viziją, leidžiančią jums puoselėti savo BBQ tradicijas.

✔ „Great Taste Award“ nugalėtojai 2017/2018 / 2019. Amerikos karališkasis geriausias BBQ padažas planetoje

 „Great taste“  per 3 metus iš viso buvome apdovanoti 14 žvaigždžių.

✔ Aukščiausios kokybės ingredientai
„Firefly Barbecue“ naudoja tik aukščiausios kokybės žoleles ir prieskonius, atsakingai gaunamus iš viso pasaulio. Neapšvitinta, kruopščiai supakuota ir užplombuota, išgauti puikiam skoniui.

✔ Maišytas ir supakuotas JK
Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mūsų prieskonių mišiniai yra 100% sumaišyti ir supakuoti JK, remiant JK verslą.

✔ Švarus ženklinimas

✔ Jokių E ✔ be glitimo ✔ draugiškas vegetarams ✔ Be alkoholio ✔ Be šalutiniai mėsos produktų.

Mes visada manėme, kad svarbu aiškiai nurodyti visus ingredientus, naudojamus kiekviename produkte, nieko neslėpiant.

 

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant

Tik populiariausi produktai!
Pristatymas per 1-2 d.d
Perkant už 35eur pristatymas nemokamas
Perkant už 50eur, Dr.Pepper dovana