PREKIŲ PRISTATYMO/GRĄŽINIMO SĄLYGOS

PREKIŲ PRISTATYMO/GRĄŽINIMO SĄLYGOS

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS
Apmokėjus užsakymą,prekės išsiunčiamos sekančią dieną, prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas. Apmokėjus užsakymą ne darbo ar švenčių dienomis prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.
Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.
Jei praėjus 5 dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių susisiekite su mumis elektroniniu paštu: agprekyba@gmail.com arba telefonu +37069954946

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota realiose parduotuvėse ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų ar net kelias savaites, jei pasirinksite laukti, kol bus papildytos atsargos arba suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.

PREKĖS GRĄŽINIMO SĄLYGOS
  • Pirkėjas turi teisę nenurodęs priežasties atsisakyti prekės per 14 dienų, pranešęs apie tai pardavėjui raštu, šiomis sąlygomis:
  • Prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita (t.y., Pirkėjas turi padengti prekės grąžinimo išlaidas) per 14 dienų nuo prekės pristatymo.
  • Pardavėjui gavus grąžinamą prekę ir įvertinus jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie prekės atsisakymą, grąžinama prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.
  • Prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje su instrukcija (jei tokia buvo).
  • Pagal LR įstatymus, internetu įsigyti maisto produktai negali būti grąžinami.
  • Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų (siuntą Pirkėjas turi atidaryti ir įvertinti esant mūsų kurjeriui), Pirkėjas grąžina siuntą kurjeriui, o Pardavėjas grąžina į Kliento sąskaitą prekės ir pristatymo išlaidas.
Tik populiariausi produktai!
Pristatymas per 1-2 d.d
Perkant už 35eur pristatymas nemokamas
Perkant už 50eur, Dr.Pepper dovana